شنبه ، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

عرضه انواع مس شرکت ملی صنایع مس ایران در بورس کالا

به گزارش صنعت نیوز، انواع مس شرکت ملی صنایع مس ایران امروز یکشنبه در بورس کالا عرضه می شود.

شرکت ملی صنایع مس یک هزار تن مس مفتول، 20 هزار تن مس کم عیار، یک هزار و 500 تن مس کاتد، 12 تن کنسانتره فلزات گرانبها، 140 تن سولفور مولیبدن و 14 تن اکسید مس تولیدی خود را در تالار محصولات صنعتی و معدنی روی تابلوی عرضه می برد.

بورس کالای ایران اعلام کرد تالار محصولات صنعتی و معدنی در این روز شاهد عرضه 100 تن مس مفتول صنایع تولیدی دنیای مس کاشان و 100 تن مس مفتول گیل راد شمال در گروه مس و یک هزار و 500 تن شمش هزار پوندی شرکت ایرالکو در گروه آلومینیوم است.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران در این روز عرضه 452 تن جو دامی خوزستان، 200 تن جو دامی روسیه، یک هزار تن ذرت دانه ای دزفول، 21کیلوگرم زعفران رشته ای فردوس، یک هزار تن شکر سفید کارخانه امیرکبیر، یک هزار تن شکر سفید دعبل، یک هزار تن شکر سفید کشت و صنعت فارابی و یک هزار تن شکر سفید کشت و صنعت دهخدا را تجربه می کند.

علاوه بر این 16 هزار تن لوب کات، 2هزار و 331 تن مواد شیمیایی، 2 هزار و 200 تن قیر و 9 هزار تن وکیوم باتوم، 900تن گوگرد و 100 تن پلی اتیلن سنگین در تالار فراورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

همچنین 700 تن قیر6070 شرکت پویندگان فن و تجارت بین الملل به صورت نقدی در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی روز عرضه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *