شنبه ، ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

درباره ما

نمایندگی انحصاری شرکت لامینا سوئیس در ایران

شرکت «پارس‌پایا افزار ایرانیان» فعالیت خود را در سال 1388 در زمینه تامین و توزیع ابزارآلات تراشکاری و فرزکاری آغاز کرد.

هم اکنون این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌های فروش ابزارآلات براده‌بردای و صنعتی در ایران با بیش از 900 مشتری در کسب و كارهای بزرگ، متوسط و کوچک است.

این شرکت تلاش دارد تا ضمن انطباق با استانداردهای بین‌المللی مدیریت کیفیت نیازمندیهای مشتریان را شناسایی و برآورده سازد و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص، در نقش یک مشاور فنی برای کارخانجات ظاهر شده و رضایت مشتریان را فراهم سازد.

شرکت پارس پایا بر آن است تا با حرکت در مسیر تعالی، و پایبندی به این مهم که فروش را آغاز یک تعهد و وظیفه میداند، اعتبار خود را به رضایت مشتریان گره بزند.

مشتریان ما لایق بهترین‌ها هستند و این شرکت خود را مقید می‌داند که تنها با شرکت‌های سطح بالای اروپایی که تولیدات خود را مطابق با استانداردهای روز اروپا عرضه می‌کنند، مشارکت داشته باشد.

«خدمات پس از فروش» در خصوص بسیاری از ابزارآلات صنعتی نظیر اینسرت‌های تراشکاری، در ایران عبارتی ناآشناست. فروشندگان این محصولات در ایران هیچ گونه خدماتی بعد از فروش این محصولات ارائه نمی‌دهند. این در حالی است که کارشناسان سوئیسی شرکت لامینا به صورت ماهانه در ایران حضور خواهند یافت و در محل مشتریان به مشاوره خواهند پرداخت.

کارشناسان فنی این شرکت این افتخار را دارند که برای ارائه مشاوره و شناسایی بهترین ابزار به خصوص در حوزه براده‌بردای و تعیین پارامترهای دستگاه‌ها به گونه‌ای که منتج به دوام بیشتر ابزار، کیفیت بیشتر قطعه تولیدی، کاهش زمان فرآیند و کاهش فشار بر روی دستگاه شود در کنار مشتری باشند.

شرکت پارس پایا افزار ایرانیان این واقعیت را کاملا درک کرده است که بقای شرکت جز با جلب رضایت کلیه طرفهای ذینفع حاصل نمی‌شود. ما روش ساده‌ای برای رسیدن به این هدف داریم:

تلاش و صداقت